Taşımacılık Nedir?

Taşımacılık Nedir?

Taşımacılık Nedir?

Tşımacılık İstenilen hizmetlerin, malların, hammaddelerin taşıyıcı araçlara yüklenip güvenli, ekonomik, hızlı ve sağlam taşınıp tüketiciye ulaştırılmasına taşımacılık denir.

Havayolu, Karayolu, Demiryolu ve Denizyolu olarak 4 temel taşıma yolu vardır.

Karayolu; Diğer taşıma modlarına göre hızlı ve kısa mesafeli taşımalarda daha uygun olması sebebiyle en yaygın olarak tercih edilen taşıma yoludur.

Havayolu; Havayolu taşımacılığında daha çok hacmi ve ağırlığı küçük ama değeri büyük eşyalar taşınmaktadır. Taşıma modları arasında nispeten biraz daha pahalı olan yoldur. Fakat zaman tasarrufu açısından en uygun taşıma yoludur.

Demiryolu; Diğer taşıma modlarına istinaden uluslararası alanda daha ekonomik ve daha güvenli olanaklar sunmaktadır. Taşınacak olan malların cinsine göre açık veya kapalı vagon hizmetinin yanı sıra direkt olarak 20′, 40′ ve 45′ konteyner taşımacılığına da imkan sunmaktadır.

Deniz yolu; Deniz aşırı mesafelerde seçilebilecek en doğru taşıma yoludur. Tek seferde binlerce konteynerin taşınması ve yükleme-boşaltma kolaylığı sebebiyle de çoğunlukla tercih edilen taşıma modlarından biridir.

İSGLOBAL Lojistik firması olarak bizlerde her taşıma modunda müşterilerimizin taleplerini önemsiyor ve güveli bir taşımacılık hizmeti veriyoruz.

 

Hizmetlerimizden yararlanmak için 7/24 bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Yakuplu mah Yakuplu cad No:6 Da:101

BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL

TEL:0212 876 7591

GSM:0530 730 3683

Mail: [email protected]

Mail: [email protected]

www.isgloballojistik.com