HAKKIMIZDA

Kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı faaliyet gösteren firmamız, bugün de müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyor. ISGLOBAL LOJİSTİK  her zaman maliyetleri minimize etmek ve müşterilerine maliyet avantajı sağlamak prensibiyle çalışma yapmaktadır.

NEDEN BİZ?

Çünkü;

İlk günden itibaren kurumsal bir firmanın gerektirdiği bütün yükümlülükleri yerine getirmektedir.2000 yılında faaliyete başlayan kurumsal firmamız tecrübeli ve bilgili operasyon kadromuz ile her zaman size kaliteli hizmet vermeyi amaçlamıştır. İSGLOBAL LOJİSTİK 16 yıllık tecrübesi ile global şirketlerin çözüm ortağı olarak bir çok ilklere ve başarılara imza atmış bir türk şirketidir. Yurtiçi Lojistiği ile  ilgili belgelerimiz eksiksiz olup, tüm taşımalar için yük sigortamız da bulunmaktadır.

İSGLOBAL lOJİSTİK firması lojistik sektöründe teknolojik gelişmeye ayak uydurmakta ve rekabet güçlerini arttırmak için müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

İSGLOBAL LOJİSTİK firmamız müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere her türlü lojistik, servis hizmeti ve bilgi akışının başlangıç noktasından son noktaya kadar olan tedarik zinciri içindeki hareketinin etkili ve verimli bir biçimde planlanması, uygulanması, taşınması, depolanması ve kontrol altında tutulması misyonuyla çalışma prensibini ilke edinmiştir.

MİSYONUMUZ

  • LİDER;
  • YENİLİKÇİ;
  • GÜVENİLİR

VİZYONUMUZ

  • Farklılıklar yaratmak;
  • Liderliğimizi sürdürmek;
  • Yurtiçi Lojistiğinde ilk akla gelen isim olmaktır.

 

konteyner taşımacılığıkonteyner taşımacılığı