KONTEYNER TAŞIMACILIĞI

Deniz yolu taşımacılığı..

İSGLOBAL LOJİSTİK Ambarlı, Evyap, Yılport, Asyaport, Derince, DP World, Tekirdağ, Çerkezköy, İzmir, Mersin ve Gemlik limanlarına hakim olmakla beraber her türlü ithalat ve ihracat uluslararası konteyner taşıma işlemlerinizde, yılların verdiği tecrübe ve bilgi sayesinde küresel lojistik sektöründe üstün bir hizmet sağlamaktadır.

Ekonomik navlun ve fiyatlar, profesyonel hizmet anlayışımızla yurtiçi ve yurtdışında sıkı çalışmalar yapmaktayız. Bizler Türkiye’nin ve Dünya’nın tüm limanlarında ve gümrüklerinde hizmet veren geniş acente ağ bağlantı noktaları ve depolama alanları sayesinde Uluslararası Denizyolu, Kara yolu, havayolu taşımacılığında siz değerli müşterilerimize bu konularda hizmet sağlamaktayız.

Konteyner Taşımacılığı Çözümlerimiz;

Konteyner Taşımaları, ve İç nakliye Teslim Garantisi, Port to Port, Door to Port  Gönderi Koruma İşlemleri, Yurtiçi ve Yurtdışı Gümrükleme Hizmeti, Hızlı, Güvenilir ve Ekonomik Hizmet Sağlamak Yüksek Kalitede taşımacılık olarak sıralanmaktadır.

Taşımasını Yaptığımız Konteyner Türleri;

Konteynerler; 20´lik KONTEYNER, 40´lık KONTEYNER, 20´lik ÜSTÜ AÇIK KONTEYNER (OPEN TOP), 40´lık ÜSTÜ AÇIK KONTEYNER (OPEN TOP), 20´lik ÇELİK SOĞUTUCULU KONTEYNER, 40´lık HIGH CUBE ÇELİK SOĞUTUCULU KONTEYNER, 20´lik FLAT RACK KONTEYNER (ÜSTÜ VE YANLARI AÇIK), 40´lık FLAT RACK KONTEYNER (ÜSTÜ VE YANLARI AÇIK), bu tür konteynerlerin taşımaları için bizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Bu konuda her türlü deniz yolu konteyner taşımacılık işlemlerinizi İSGLOBAL LOJİSTİK firmasıyla güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Bizimle iletişime olun.

Büyük yolculuklar burada başlar..