Parsiyel Yük Taşımacılığı

Türkiye'nin tüm limanları, antrepoları, fabrikaları ve bölgelerinden belirlediğiniz noktalara  hızlı ve zamanında teslimat, düzenli bilgi akışı, düşük maliyet kısacası en iyi uluslararası parsiyel taşımacılık hizmeti sunabilmek için altyapı ve teknolojik yatırımlarını sürekli geliştirerek yükünüzün belirtilen tarihte adrese teslimatını gerçekleştiriyoruz.

ISGLOBAL LOJİSTİK firması profesyonel bir ekiple Türkiye'de en iyi servis anlayışına sahip sigortalı parsiyel taşımacılık yapan ve üstün kalitede hizmet veren nadir firmalardan biridir.

Parsiyel taşımacılıkta Firmamız ekibi olarak çok iddialıyız. Parsiyel taşıma işleminde eşyalarınız aracın gideceği güzergaha göre yüklenir ve sırası ile teslimat yapılır. Parsiyel eşya nakliyatında dikkat edilmesi gereken husus firmanın sizlere söz verdiği zaman eşyalarınızı sizden teslim alması ve yine söz verdiği zaman sizlere teslim etmesidir. Parsiyel yük taşımacılığında, esnek zaman planıyla aynı ya da farklı güzergahlara gidecek ürünleri kendi depomuzda bir araya getiriyoruz. İllere veya bölgelere göre ürün havuzları oluşturup, taşıma esnasında ürün ve mamullerin zarar görmemesi için gerekli elleçleme işlemlerini yapıyoruz. İSGLOBAL LOJİSTİK firması olarak parsiyel taşımacılıkta çok iddialıyız ve özgün taşımacılık hizmetleri sunmaktayız.