KONTEYNER | TAŞIMACILIĞI

Kara ve Deniz yolu

İSGLOBAL LOJİSTİK firmamız Ambarlı, Evyap, Yılport, Asyaport, Derince, DP World, Tekirdağ, Çerkezköy, İzmir, Mersin ve Gemlik limanlarına hakim olmakla beraber her türlü ithalat ve ihracat konteyner taşımacılık işlemlerinizde, 20 yıllık tecrübesiyle üstün hizmet sağlamaktadır.

Ekonomik navlun fiyatlar ve profesyonel hizmet anlayışımızla sıkı çalışmalar yapmaktayız. Bizler Türkiye’nin ve Dünya’nın tüm limanlarında ve gümrüklerinde geniş acente ağı bağlantıları kurmakta olup Uluslararası Deniz ve Kara yolu taşımacılığında sizlere yardımcı olmaktayız.

KONTEYNER TAŞIMACILIĞI ÇÖZÜMLERİMİZ;

Konteyner Taşımaları, ve İç nakliye Teslim Garantisi, port to port, door to port  Sigorta İşlemleri, Yurtiçi Nakliye Hizmeti, Hızlı, Güvenilir ve Ekonomik Hizmet, Yüksek Kalite olarak sıralanmaktadır.

 

Taşımasını yaptığımız konteyner türleri;

Konteynerlerimiz; 20´lik KONTEYNER, 40´lık KONTEYNER, 20´lik ÜSTÜ AÇIK KONTEYNER (OPEN TOP), 40´lık ÜSTÜ AÇIK KONTEYNER (OPEN TOP), 20´lik ÇELİK SOĞUTUCULU KONTEYNER, 40´lık HIGH CUBE ÇELİK SOĞUTUCULU KONTEYNER, 20´lik FLAT RACK KONTEYNER (ÜSTÜ VE YANLARI AÇIK), 40´lık FLAT RACK KONTEYNER (ÜSTÜ VE YANLARI AÇIK) konteynerlerin taşımaları için bizden destek alabilirsiniz.

Her türlü Konteyner Taşımacılık işlemlerinizi İSGLOBAL LOJİSTİK firmasıyla gerçekleştirin. Bizimle iletişime olun.

Teşekkürler,