Gemi Kiralama ve Brokerlik Hizmeti

Ticari olarak, Yük Gemisi kiralama ve brokerlik sektöründe 20 yılı aşkın süredir çalışmalar yapan firmamız ihtiyaçlarınız doğrultusunda siz müşterilerimize hesaplı deniz navlunları sağlamaktadır.

İSGLOBAL LOJİSTİK işinde uzman denizyolu departmanı sayesinde, Türkiye, ABD, Avrupa, Çin, Kuzey Afrika ve Kanada gibi Dünya’nın en önemli liman ve pazarlarında ve de tüm ticaret yollarında yalnızca en güvenilir, en ekonomik ve en hızlı lojistik hizmetleri sağlamak için ortak çalışmalar yapmaktadır.

Bizler, müşterilerimize yalnızca rakipsiz değil, aynı zamanda bu önemli destinasyonlarda tüm Ulusal acentelerimiz tarafından sunulan deneyim ve uzmanlığa dayanarak açık yük, kuru dökme yük, sıvı yük, gabari yükler de oluşacak tüm deniz taşımacılığı işlemlerinde üretken ve çözüm odaklı çalışmalar sürdürmekteyiz.

Yükünüz gerçekten bizim için önemlidir. İster uzun yollarda büyük hacimli nakliyeler olsun ister daha küçük parsiyel, dökme, big bag ve ya konteyner taşımaları olsun, bin tondan elli bin tona kadar tüm yükünüzün güvenle tarafımızca taşınacağından emin olabilirsiniz.

Teşekkürler.