Ağır Nakliye firması

İSGLOBAL LOJİSTİK

Ağır nakliyelerin taşınması büyük zahmet ve özen ister. Büyük ve ağır yüklerin emniyetli bir şekilde taşınabilmesi için özel ekipmanlara ve araçlara ihtiyaç duyulur. Standart ölçülerdeki yüklere uygun römorklar ve çeker araçlar ile öncü araç eşliğinde taşınan ağır yüklerin en emniyetli ve en kısa sürede istenilen yere taşınması gerekir.

İSGLOBAL LOJİSTİK firması olarak Ağır yük taşımacılığı kapsamında kullandığımız ağır nakliye araçları standart araçlardır, Lowbed araçlar ve hidrolik araçlar olarakta geçmektedir

Proje taşımacılığı; Vinç malzemeleri, İnşaat ve iş makineleri, Tekneler ve yelkenliler, Rüzgar tribünleri, Boru hatları, Köprü kirişleri, Çelik kafes konstrüksiyonları, Tekerli vinçler gibi ağır yüklerinizi firmamızın Lowbed taşıma araçlarımızla çok güvenli bir şekilde taşıtabilirsiniz.

Lowbed araçlarımız, yükseklik sınırı, yük kapasitesi, yükleme-boşaltma ve manevra kolaylığı gibi sorunları çözmeye yarayan tasarım çeşitliliğine sahiptir.

Tonlarca ağırlığa sahip yüklerinizi Lowbed taşıma ile hasarsız ve hızlı bir şekilde taşınmasını İSGLOBAL LOJİSTİK firmamıza bırakın.

Firmamız Özel Lowbed araçları ve dorselerinin çeşitliliği ile ağır nakliyat yük taşımacılığında yıllardır deneyim sahibidir.

İSGLOBAL LOJİSTİK ölçüleri standart olmayan tüm yüklere uygun, özel çekici ve dorselerle yüklerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Müşterilerin talebi doğrultusunda taşıma hizmetine ek olarak montaj ve depolama hizmetleri de tarafımızdan verilmektedir. İSGLOBAL LOJİSTİK profesyonel kadrosu, modern-geniş filosu ve tecrübesiyle sizlere ağır yük taşımacılığı kapsamında hizmet vermeye her zaman hazırdır. Lütfen bizimle iletişime geçin.